Wydajność to jedna z podstawowych zalet tabletu o nazwie Motorola Xoom. Jego parametry techniczne jednoznacznie dowodzą temu, iż jest to produkt wysokiej klasy, którego producenci zadbali nie tylko o to, co na zewnątrz, ale także o to, co w środku. Jakie parametry ma więc motorola xoom?

Przede wszystkim jest ona wyposażona w tak zwany układ Tegra 2, który odpowiada za funkcjonowanie systemu operacyjnego Android 3.0.1 Honeycomb. Taktowanie odbywa się z kolei dzięki procesorowi o wartości jednego gigaherca. Kolejną ważną cechą tego produktu jest z pewnością jeden gigabajt pamięci RAM oraz ponad trzydzieści gigabajtów pamięci dodatkowej czyli inaczej mówiąc, wewnętrznej. Motorola xoom posiada także dodatkowe wyposażenie, które z kolei odpowiada za szereg rozmaitych funkcji.

Jednym z nich jest z pewnością system nawigacji satelitarnej, który pozwoli nam odnaleźć się w każdym miejscu. Po drugie, znajdziemy tam wszelkiej maści dodatki takie jak kompas, system analizujący oświetlenie wokół tabletu czy też inne technologie, które znacznie go usprawniają. Podsumowując, wydajność tego sprzętu śmiało może konkurować z jego odpowiednikami, do których należy chociażby iPad. Ma on troszkę wad, ale nie dotyczą one sprawności jego funkcjonowania, więc nie ma się co o to obawiać. Te technologie sprawiają, że zupełnie inaczej spoglądamy na pojęcie wydajności i co istotniejsze, zupełnie inaczej podchodzimy do takich właśnie produktów. Warto mieć tę inwestycję na tak zwanym oku, bo tak jakość jak i cena takich produktów to dla nas niebywała okazja.

Tags: ,

Comments are closed.